H.E. Müller Adrien rendkívüli és meghatalmazott nagykövet

E-mail: Adrien.Muller@mfa.gov.hu

 

dr. Csonka Dániel elsőbeosztott

E-mail: DCsonka@mfa.gov.hu

 

Gombos Andrea katonai attasé

E-mail: stockholm@dao.gov.hu

 

dr. Kaszás Veronika MKD, kulturális attasé, helyettes konzul

E-mail: VKaszas@mfa.gov.hu

 

Győri Péter sajtótanácsos

E-mail: PGyori@mfa.gov.hu

 

Hegedűs Béla konzul

E-mail: Bela.Hegedus@mfa.gov.hu

 

Rusz Boglárka KGA

E-mail: BRusz@mfa.gov.hu

 

dr. Antal Andrea konzuli ügyintéző

Email: Andrea.Antal@mfa.gov.hu

 

Sütő Ádám gazdasági felelős

E-mail: Adam.Suto@mfa.gov.hu

 

Balogh-Arnesson Márta nagyköveti titkárnő

E-mail: MartaB.Arnesson@mfa.gov.hu

 

Moldován Mónika nagyköveti titkárnő

E-mail: MMoldovan@mfa.gov.hu

 

dr. Józsáné dr. Kristóf Edit nagykövetségi asszisztens (sajtó, kommunikáció, kultúra)

E-mail: EKristof@mfa.gov.hu

 

Borbás Dávid nagykövetségi asszisztens (sajtó, kommunikáció, kultúra)

E-mail: DBorbas@mfa.gov.hu

 

Molnár Mihály gépkocsivezető

E-mail: Mihaly.Molnar@mfa.gov.hu

 

Farkas Zsolt szakács

E-mail: ZsFarkas@mfa.gov.hu